Дистанційно-змішане навчання ОЗСНВК "Академічна гімназія"

ВІТАЮ УЧНІВ ОЗСНВК "АКАДЕМІЧНА ГІМНАЗІЯ" НА САЙТІ!

Дистанційне навчання -- це сукупність сучасних технологій, що забезпечують   доставку інформації в інтерактивному режимі за допомогою використання ІКТ    (інформаційно-комунікаційних технологій, комп'ютер та інтернет) від тих, хто навчає (викладачів, учителів), до тих, хто навчається (учнів, студентів). Це навчання через інтернет, за допомогою сайту, блогу, електронної пошти тощо. Основними принципами дистанційного навчання є інтерактивна взаємодія у процесі роботи між учнями та вчителем, надання учням можливості самостійного освоєння досліджуваного матеріалу протягом 24 годин на добу і 7 днів на тиж­день. У дистанційному навчанні змінюється роль вчителя. Він перетворюється на помічника, наставника, що спря­мовує учня у процесі навчання. Головне в  дистанційному навчанні — це самостійна робота, можливо важча, але здобуті знання будуть міцнішими.

Кабінет

Тож, спробуємо навчатися дистанційно!